KOLEJNE SPOTKANIE Z ARCHITEKATMI

W minionym tygodniu w Urzędzie Gminy Gorzyce gościli pomysłodawcy i realizatorzy koncepcji „Techniczny Ogród” – Bartek Bukowski i Łukasz Pawlicki.

Architekci spotkali się z przedsiębiorcami, którzy mają swoje stoiska na placu targowym. Pomysłodawcy „Technicznego Ogrodu” omówili szczegółowo swoją koncepcję i wizualizację. Spotkanie było również okazją do wysłuchania uwag i propozycji przedsiębiorców. – Zależy nam, aby plac targowy, był tak zaprojektowany, by spełniał oczekiwania tych, którzy tu pracują i tworzą miejsca pracy, ale też funkcjonował po zakończeniu handlu – podkreśla Leszek Surdy, wójt Gorzyc. – Obecnie budujemy koncepcję, uzupełniamy ją o nowe pomysły i sugestie, cały czas jesteśmy otwarci na różnorodne pomysły, dlatego do dyspozycji przygotowaliśmy kilka kanałów informacyjnych. Swoimi przemyśleniami można dzielić się zarówno za pośrednictwem strony, profilu ogrodu stworzonego na FB, czy bezpośrednio z pracownikami powołanymi do realizacji tego zadania – mówi wójt.

01

02

04

03

05

Pomysłów nie brakuje. Mieszkańcy Gorzyc i nie tylko chętnie dzielą się swoimi pomysłami. Wśród wielu propozycji internautów była jedna, która szczególnie spodobała się architektom, a mianowicie stworzenie miejsca do tańca. Aby poznać szczegóły i wymagania techniczne do realizacji takiego zadania, Bartek Bukowski i Łukasz Pawlicki spotkali się z Jakubem Osuchem, Barbarą Deville oraz Krzysztofem Ostrowskim. Instruktorzy tańca i karate przedstawili wymagania techniczne jakie są potrzebne do ich tanecznej i sportowej pasji.

Architekci odwiedzili także Zespół Szkół w Gorzycach. Z wicedyrektorem Jarosławem Augustynowiczem rozmawiali na temat współpracy i możliwości wykorzystania talentów młodych ludzi – uczniów szkoły w realizacji Technicznego Ogrodu. Natomiast od dr Lucyną Łysiak- Kosowską omawiali najciekawsze aspekty historii, które można wykorzystać w koncepcji ogrodu.

Inżynierowie spotkali się także z osobami, które handlują na płycie targowiska, chcąc poznać ich opinie na temat dojazdów, parkowania samochodów i logistyki rozładunku towaru.

Poniżej prezentujemy wizualizację placu targowego. Czekamy cały czas na Państwa opinie i sugestie. Zapraszamy do odwiedzania strony Technicznego Ogrodu oraz profilu FB.

1

2

3

 

 .

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress